dispečink: 588 446 487 Facebook Twitter Youtube Instagram

Pacient, návštěva ve FN Olomouc

Vážení pacienti a návštěvníci Fakultní nemocnice Olomouc,

usilujeme neustále o zkvalitňování našich služeb, proto jsme přistoupili i ke změnám v pravidlech vjezdu do areálu nemocnice a v systému parkování.

Velice dobře si uvědomujeme, že parkování v areálu není vždy jednoduché. Zavedli jsme tedy opatření, která by Vám měla usnadnit parkování v blízkosti jednotlivých klinik a oddělení. Zaměstnanci FN Olomouc budou mít podle nových pravidel vyhrazená parkoviště tak, aby místa parkovací plochy v blízkosti klinik a oddělení byla k dispozici pro vás.

Moderní závorový systém pak zajistí pružnější vjezd a výjezd z a do areálu. Informační tabule na vjezdech vás budou informovat o aktuálně volném počtu parkovacích míst na centrálním parkovišti.

Vjezdem do areálu FN Olomouc (převzetím vjezdové karty) souhlasíte s pravidly nastavenými fakultní nemocnicí, které jste povinen respektovat, například zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, dodržování dopravního značení atd.

Nejdůležitější změnou je ale způsob úhrady parkovného. Nový systém parkování je bezobslužný, parkovné už od vás nebude vybírat zaměstnanec při výjezdu. K PLATBĚ VYUŽÍVEJTE PARKOVACÍ AUTOMATY. Jejich umístění je patrné z orientačního plánu nemocnice ZDE.

Jak máte konkrétně postupovat a co všechno je dobré vědět?